Perličky dětí

Před školkou
29.02.2012 20:11 | Paní učitelka: "Děti, včera jste dostaly od Marečka čokoládky a víte kam patří papírky?" Děti: "Do koše!" Paní učitelka: "A teď se podívejte kolem sebe, co tu vidíte?" Děti: "Papírek od čokoládky." Paní učitelka: "Někdo zapomněl kam se papírky dávají a pak to tu nebudeme mít hezké." Chlapeček: "To nebyly děti, to byla moje maminka!
Beseda s hasičem
26.10.2011 23:07 | Hasič se ptá: „Děti, co byste dělaly, kdyby u vás doma začalo hořet?“ Jeden po druhém odpovídají: jak by volaly hasiče, jak by oheň uhasily samy, utíkaly by pryč….Po chvilce se přihlásí dívenka: „Já otevřu okno….(všichni nadšení, že bude z okna volat o pomoc)…dívenka dodává: a umyju ho."
Na školní zahradě
26.10.2011 23:07 | Dítko: „Pani učitelko, v tom autobuse je mravenec.“ p.uč: „To nevadí, tak ho svez.“Chlapeček odchází do autobusu. Za chvíli se vrací: „No jo, ale on si nechce sednout.“
Seznamujeme se s našim tělem
26.10.2011 23:06 | Pani učitelka se ptá: „Kdo ví, k čemu nám slouží pusa?“ Dítko: „Až nám začnou padat zuby, abychom je nemuseli polykat.“
Poznáváme profese
20.10.2011 17:36 | Pani učitelka: „Děti, kdo nám pokrývá střechu?“ Dítko: „Ten, kdo tam dává ty kabelky.“