Školní rok 2015/2016

Noc ve školce
Cesta za pokladem náročná byla, večeře nám bříška zaplnila. Sprcha osvěžila a pohádka na dobrou noc ouška pohladila. Hezké sny nám paní učitelka popřála a my spali až do rána.
Cesta za pokladem
Na cestu za pokladem jsme se vydali, úkolu plnili a notičky od holčičky Písničky hledali. Notičky poskládali, písničku na zvonečky zahráli a poklad hledali. Z pokladu radost měli a zmrzlinu na osvěžení snědli.
Zahradní slavnost
„Zpívejme si, zpívejme a mějme se rádi…….“ touto písničkou začala naše tradiční slavnost, kde jsme rodičům a všem přátelům předvedli, co umíme. Rozloučili se s našimi „Motýlky“, kteří 1. září usednou do školních lavic.
Den dětí
Rodiče jsme na zahradu pozvali, aby si s námi zahráli. Odměnu za splněné úkoly dostali a pak vuřty u ohně opékali. S rodiči jsme náš svátek slavili, hodně legrace s nimi užili.
Divadlo v MŠ
S pohádkami nám herci do MŠ přijeli, o zdraví a kamarádství zahráli. Pak zazvonil zvonec a pohádky je konec.