Školní rok 2014/2015

Září
V září nás ve školce přivítala sovička Terezka. Celý rok je zaměřen na ekologii, kde si budeme se sovou hrát a mnoho věcí poznávat. Každý den si pro nás připraví úkoly a s kamarády se budeme snažit je splnit. Seznámit se s tím, co nás čeká, měli rodiče možnost na „Informační schůzce pro rodiče.“ Také jsme zahájili sběr papíru a pet-lahví.
Setkání se sovičkou a s jejími kamarády.
Sovička si s námi ve školce hraje, líbí se nám, roztomilá je. Opravdová sovička k nám přiletěla, své kamarády ukázala. Čím se živí, kolik váží a co umí, nám s ornitologem ukázala. Děkujeme za krásný zážitek, který jsme mohli prožít na naší školní zahradě. Těšíme se na další setkání.
Divadlo v MŠ
Divadlo Rozmanitostí nám do školky přijelo zahrát pohádku „Princ Bajaja“
Podzimní tvoření
  Se sovičkou jsme na zahradu doletěli, zeleninu a ovoce tam uviděli. Potom si jí natrhali a s rodiči z ní podzimní skřítky vyrobili. Po vyrábění jsme poznávali zeleninu a ovoce podle chuti, hádali hádanky o zelenině. Po každém splněném úkolu jsme drakovi vybarvili mašličky na ocásku. Odpoledne se nám moc líbilo a skřítci Podzimníčci nás každé ráno vítají před školkou.
Setkání se sovičkou