Školní rok 2011/2012

Zahradní slavnost
„Už se všichni těšíme na prázdniny….“ to si říkají snad všichni školáci. Než se na ně rozeběhnou, my  jsme se  v pátek 22.6.2012 rozloučili s našimi   předškoláky a „páťáky“ na tradiční  Zahradní slavnosti. Po přivítání všech rodičů a přátel školy jsme  předvedli pásmo písní, scének  a tanečků. Vystoupení se vydařilo a my si pak společně zasoutěžili a zatančili.  Sice někdo odcházel trochu smutný, že něco skončí a začíná, ale nakonec jsme se shodli, že jsme hezky prožili další společné odpoledne
Den dětí
Oslava MDD trochu jinak…….V sobotu 2.6.2012 jsme společně s rodiči  navštívili Hornické muzeum v Kopistech, kde se konala  oslava Dne dětí. Mohli jsme se podívat do hornické štoly a na vlastní oči se přesvědčit, jak horníci mají náročnou práci. Po výstupu ze štoly s pozdravem „Zdař Bůh“ jsme utíkali si zasoutěžit a povozit v lokomotivě. Dopoledne  uteklo jako voda a my se vraceli s velkými zážitky domů.
Den vodníků
Dne…….Školská rada při ZŠ a MŠ Louka u Litvínova pořádala akci pod názvem „Den vodníků a vodnic.“ Sraz všech vodíků a vodnic byl před základní školou. Odtud jsme se společně vydali k rybníku „Coubalák“,  kde na nás čekaly různé hry a soutěže. Na závěr si všichni vodníci a vodnice  z rybníku vylovili rybu a tu vyměnili za nějakou dobrotu. Odpoledne rychle uteklo a my se rozešli s pěknými zážitky spokojeně domů.
Den Matek
„Moje milá maminko………“ touto písničkou jsme přivítali naše maminky a předali jim vlastnoručně zasázenou květinu v ozdobeném květináčku. Zazpívali písně o jaru a zvířátkách. Pak jsme si zahráli hru „Jak znám svoji maminku“………..a věřte, že některé jsme uhádli, co nejraději dělají a na čem si nejvíce pochutnají. Po skočení hry jsme společně poseděli u menšího občerstvení, které pro nás připravila paní kuchařka. Myslíme si, že se posezení s maminkami ke Dni matek se všem líbilo.
Čarodějové a čarodějnice pojďte sem.
„Čarodějové a čarodějnice pojďte sem, máme tu náš velký den,  košťata  provětráme a na hřišti si užijeme.“ Slet všech čarodějnic a čarodějů pod záštitou  Obecního úřadu  Louka u Litvínova byl v pondělí 30.4.2012 na hřišti TJ Baník Louka u Litvínova. Nejprve jsme se představili, pak ukázali všem, co tam byli. Svoje tělo procvičili a na ohni vuřtíky opékali. Vyrobenou čarodějnici upálili a pak se domů vypravili. Děkujeme za příjemně prožité odpoledne.