Akce - fotografie

Hrajeme si s pohádkou
Další setkání v rámci projektu Logopedické prevence se konalo 11.12.2013 pod názvem „Vánoční posezení s pohádkou“. Rodičům jsme posezení zpříjemnili pohádkami, které jsme jim zahráli.
Hrajeme si s říkankou
Ve středu 20.11.2013 se konalo druhé setkání v rámci projektu „Logopedická prevence“. Vyzkoušeli jsme si, jak si můžeme s říkankou pohrát. Hodně jsme se dozvěděli a spoustu legrace užili. Už se těšíme na další setkání, kde si pohrajeme s pohádkou. 
Hrajeme si s mluvidly
Ve středu 23.10.2013 jsme se sešli, abychom si pověděli, jak správně dýchat, co má dělat jazýček, když chceme správně vyslovit hlásku. Zjistili jsme, že správně dýchat, není vůbec jednoduché. Pro zpestření jsme si zahráli „s fajkou“ a míčkem. Snažili jsme se ho mít co nejdéle ve vzduchu. Hraní s prsty a říkankou se nám moc líbilo, ale musíme hodně procvičovat.  Už se těšíme až si příští měsíc sejdeme a pohrajeme si s říkankami. Po hrátkách s mluvidly jsme se vydali hledat budku. Chcete vědět ja
Beseda s logopedem a psychologem
Dne 26.92013 navštívila naší MŠ  Mgr. Kostelecká, která se zabývá logopedií a zároveň pracuje jako psycholog jedné základní školy. Po úvodní přednášce nám odpověděla na naše dotazy, které se týkaly nejen výslovnosti dětí, ale také výchovnými problémy. Poradila nám „fígle“, jak máme na naše děti  působit a co vyzkoušet.  Beseda se nám líbila a odcházeli jsme s pocitem, že i hravou formou lze naše děti vychovávat.

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu